باران سیستم
باران سیستم باران سیستم باران سیستم باران سیستم

بیشتر بدانیم / افزایش ترافیک سایت

باران سیستم

افزایش ترافیک سایت
باران سیستم

در فرآیند طراحی سایت توجه کردن به مؤلفه ها و عناصر اصلی طراحی وب سایت در عین در نظر گرفتن هدفی خاص، حائز اهمیت است. هدفی که مسلماً افزایش ترافیک سایت هم جزئی از آن خواهد بود.
با استفاده از نکات زیر می توانید به افزایش ترافیک سایت خود پرداخته و طراحی وب سایت بهتری داشته باشید.
متن را جایگزین عکس کنید:
اگر وب سایت شما اطلاعات متنی را در قالب تصاویر به نمایش می گذارد و شما ترافیک قابل توجهی را دریافت نمی کنید، وقت آن رسیده است که تغییراتی در طراحی وب سایت خود لحاظ کنید. تصاویر، اطلاعات را از موتور های جستجو پنهان می کند، به این دلیل که موتور های جستجو نمی توانند اطلاعات را در قالب تصویر، بخوانند، پس جایگزین کردن تصاویر حاوی متن با هدر های متنی، می تواند تأثیر بسزایی در رنکینگ موتور های جستجو داشته باشند .
ساختار سایت را به منظور بهبود و افزایش سرعت، آسان کنید:
سرعت یکی از آن دسته از عناصری است که برای موتور های جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است، پس باید برای شما هم حائز اهمیت باشد. برای افزایش سرعت به منظور بهبود عملکرد کلی سایت، راهکارهای متعددی وجود دارد، از قبیل سایز دهی مجدد تصاویر و عوض کردن آنها، ساده کردن ساختار و پاک کردن کد های بیهوده.
از فایل های فلش استفاده نکتید:  به هر قیمتی شده از فایل های مبتنی بر فلش، اجتناب کنید، زیرا موتور های جستجو قابلیت خواندن محتوای نهفته در فایل های فلش را ندارند. پس اگر می خواهید تفاوت محسوسی در افزایش ترافیک سایت خود، مشاهده کنید، وب سایت خود را با استفاده از زبان های برنامه نویسی دیگری طراحی کنید.
به جای استفاده از تصاویر پس زمینه، از CSS3 gradient استفاده کنید :
تصاویر پس زمینه، بسیار بزرگ و حجیم هستند و از پهنای باند می کاهد، به این معنی که سرعت بالا آمدن سایت را کاهش می دهد. پس از آنها اجتناب کرده و به جای آن، CSS3 gradient کم حجم را جایگزین کنید.
طراحی سایت کارا:
امروزه بسیاری از کاربران توسط تلفن های هوشمند خود از اینترنت استفاده می کنند، پس اگر می خواهید وب سایت شما در تلفن های هوشمند نیز بهینه سازی شده باشد، باید از تکنیک های طراحی وب سایت کارا استفاده کنید تا مطمئن شوید که در هر نوع دستگاهی نمایش داده می شود، این کار نه تنها تجربه بهتری را برای مشتریان شما رقم می زند، بلکه در سرچ گوگل نیز تاثیر بسزایی دارد. تمامی نکات بالا، تغییراتی در طراحی وب سایت هستند که باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت شده و به دنبال آن مشتریان را هم افزایش خواهد داد. پس اگر به دنبال افزایش ترافیک سایت خود هستید، حتماً این راهکار های ساده را به کار گیرید تا متوجه تغییرات محسوس آن شوید.
Seo مخفف کلمات (Search Engine Optimization)است
که به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد . به عبارتی فرآیندی است که منجر می شود آدرس یک سایت اینترنتی در بالاترین نتایج یک موتور جستجو قرار گیرد . اگر شما وب سایتی را طراحی کرده باشید و عمل بهینه سازی آن سایت را انجام نداده باشید به نتبجه ی مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت،به عنوان مثال بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و یاهو ، فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند . بنابراین برای داشتن ترافیک بالا ، این مسأله ضروری است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد . تا بتوانید بازدید کنندگان بیشتری را داشته باشید . به یاد داشته باشید سایت های موفق ترند که برای موتورهای جستجو بهتر بهینه سازی شده باشند و برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند . آيا مي خواهيد سايت شما در صفحه اول و بالاترين رتبه هاي نتايج موتور های جستجو ظاهر شود؟